Forum Forum GIMNAZJUM 43 Strona Główna Forum GIMNAZJUM 43
Dla Uczniów i Absolwentów

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Przedstawianie chyba czas zacząć??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum GIMNAZJUM 43 Strona Główna -> Przedstaw się:)
Adaa :)

Dołączył: 03 Paź 2006

Skąd: Poznań City ;D

PostWysłany: Wto 16:34, 03 Paź 2006    Temat postu:

yyy jakby co to ja jestem ta Ada teraz juz 3b Very Happy ale za Waszych czasów jeszcze ta małolata z 2 ;P hehe ^^

mariuszgopoznan

Dołączył: 03 Paź 2006

Skąd: Jaworowa street ;)

PostWysłany: Wto 16:36, 03 Paź 2006    Temat postu:

hmmm mariuszgopoznan Razz rocznik 88` Razz bardziej znany jako mario ^^

Kaja

Dołączył: 09 Wrz 2006

Skąd: Poznań Dębiec :)

PostWysłany: Wto 20:15, 03 Paź 2006    Temat postu:

oooooo witamy nowych uczestnikówVery HappyVery HappyVery Happy Cio tam słychać?? buuuuzi:*:*:*

Łasica Zagłady
Gość

PostWysłany: Nie 18:50, 29 Paź 2006    Temat postu:

*materializując się w efektownym salcie spada malowniczo na ziemię, na cztery łapy*
Ta - dam.
*prostuje się*
Jam jest Łasica Zagłady, klasa druga.
Zawodowo zajmuję się krojeniem jabłka w kostkę, malowaniem trawy na zielono, pojawianiem się tam, gdzie mnie nie chcą (jak na przykład tu ;p) w wolnych chwilach chodzę do szkoły..

p.s.:Z pełną nonszalancją ładując się na to szacowne forum śmiem poprosić moderatora, żeby coś zrobił z moim kontem, jako że nie idzie się zalogować. Przepraszam za offtop.
Truskawkowy Diabeł znowu
Gość

PostWysłany: Wto 1:00, 31 Paź 2006    Temat postu: może teraz mnie admin nie wyrzuci

może teraz mnie admin nie wyrzuci.. Ostatnio kiedy byłem na truskawkach a potem wrócełem na forum okazało się że porządki jakoweś były i moje konto poszłoooo.... Panie Adminie! Ja tylko byłem na truskawkach! A mam do powiedzenia, że ho ho Smile) Nie mogę się nawet swoim nickiem podpisać bo mnie adminie wyblokowałeś. Smutno mi!
Koala
Zły człowiek

Dołączył: 08 Wrz 2006

PostWysłany: Pią 21:33, 03 Lis 2006    Temat postu:

Cytat:

ZApraszam Very Happy Zapros tez znajomych i rozruszaj to scierwo..
A jakbys uwaznie czytala to bys zauwazyla ze konto czeka na aktywacje admina Very Happy ustawilem to bo chcialem cos sprawdzic, ale zapomnialem ustawic tak jak bylo przedtem Very Happy ale juz si Very Happy

Cytat:

Ja sobie nic nie przypominam Razz

Leni

Dołączył: 14 Sty 2007

Skąd: z tamtąd

PostWysłany: Nie 23:17, 14 Sty 2007    Temat postu:

Jestem leni.hmm rocznik 92.jeżeli mnie kiedyś zobaczyliście to pewnie uznaliście mnie za dziwaka(to pewnie przez moje włosy) Very Happy

benethor

Dołączył: 14 Maj 2007

PostWysłany: Pon 18:42, 14 Maj 2007    Temat postu:

benethor, rocznik 2003-2005, aka beny, muflon, neo i wiele innych... najbardziej chyba rozpoznawany gośc na debcu w historii g43.

Wyświetl posty z ostatnich:
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: